Wieloletnie doświadczenie w branży golfowej natchnęło nas do tego, aby stworzyć coś, czego jeszcze na polskim rynku nie było - w pełni profesjonalny sklep internetowy obsługujący wtórny rynek golfowy. Z każdym rokiem na rynek wchodzą nowe produkty, więc te z poprzednich sezonów, używane lub nie, można kupić w dużo atrakcyjniejszych cenach.

Idąc za tropem, że polski golf coraz prężniej się rozwija i że grono golfistów z roku na rok się powiększa, stwierdziliśmy że chcemy poszerzyć golfistom wybór o sprzęt używany, powystawowy i nowy, ale w specjalnych okazyjnych cenach. Tym samym mamy nadzieję dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju polskiego golfa.

W naszym sklepie znajdziecie również produkty limitowane, unikatowe, często nowe, z oryginalnymi metkami, także mamy nadzieję, że każdy golfista znajdzie u nas coś dla siebie.

Naszym głównym założeniem jest 100% satysfakcja i zadowolenie klienta. Aby to osiągnąć staramy się włożyć jak najwięcej pracy w przygotowanie, sfotografowanie i opisanie każdego produktu, tak aby po otrzymaniu zamówienia na Waszych twarzach za każdym razem pojawiał się uśmiech.